Vår vision är att bli kunskapsarbetarens självklara val, vilket vi vill uppnå genom att erbjuda de rätta Apple baserade lösningarna med den bästa service. Allt till den enkla användaren med höga krav, till ett mer system krävande proffs.

 

Carl Thörnstrand : VD

Carl Thörnstrand

VD

carl@dd.se
Mikael Närehag : Key account

Mikael Närehag

Key account

mikael@dd.se
Tomas Lundholm : Key account

Tomas Lundholm

Key account

tomas@dd.se
Ewa Alerstedt : Ekonomi

Ewa Alerstedt

Ekonomi

ewa@dd.se
Anders Öström : Konsult

Anders Öström

Konsult

anders@dd.se
Niklas Rubach : Tekniker

Niklas Rubach

Tekniker

niklas@dd.se
Kari Heikkilä : Butikschef/Servicechef/säljare

Kari Heikkilä

Butikschef/Servicechef/säljare

kari@dd.se
Kontakta oss

Namn*

Företag

Epost*

Ämne

Ditt meddelande

Svara på frågan